Jégkorong-vb - Chernomaz a csapat karakterét és Vay teljesítményét emelte ki
...
"Ez egy teszt volt a számunkra, miként tudunk felállni a franciák elleni vereségből, és felkészülni a finnekből, akiknek a világ egyik legjobb válogatottja van. Ellenfelünk megmutatta kiváló erejét, gyorsaságát, kitartását" - mondta Chernomaz. Hangsúlyozta: szerették volna minél tovább játszani saját játékukat.
"Noha ötven lövésnél többet kaptunk, így is elégedett vagyok...
2016-05-11 22:14:20
Jégkorongliga - Kiütéses Miskolc-siker a döntő második felvonásán
...
MOL Liga, döntő, 2. mérkőzés:Miskolci Jegesmedvék-Nové Zámky (szlovák) 7-0 (0-0, 3-0, 4-0)-------------------------------- -----------------------------gól: Tóth (25., 37.), Dansereau (32., 42.), Dudas (47.), Gőz (51.), Cohen (53.)
Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-0 a Miskolc javára. A következő mérkőzést pénteken rendezik Érsekújváron.
Tulaj...
2015-03-11 20:56:38
Várandósok étkezése
...3x4 ötlet, hogy várandósan is egészségesen étkezz

Amikor babát vársz, különösen fontos az ésszerű táplálkozás: nemcsak a saját szervezetedet óvod vele, de a terhesség gond nélküli lefolyásáért és a baba egészségéért is sokat tehetsz, ha okosan állítod össze a menüt.

Pár évtizede a várand...
2010-03-04 18:36:24
1
Címkék: Kiütéses Miskolc-siker, Miskolci Jegesmedvék-Nové Zámky, csapat karakterét, döntő második, teszt volt, franciák elleni, világ egyik, egyik csapat, következő mérkőzést, ésszerű táplálkozás, saját szervezetedet, terhesség gond, baba egészségéért, teljesítményét, jégkorongliga, szervezetedet, érsekújváron, válogatottja, egészségesen, egészségéért, lefolyásáért, hangsúlyozta, felkészülni, gyorsaságát, ellenfelünk, jegesmedvék, táplálkozás, vereségből, várandósan, várandósok, megmutatta, karakterét, kitartását, felvonásán, számunkra, chernomaz, különösen, jégkorong, játékukat, terhesség, dansereau, mérkőzést, finnekből, következő, elégedett, szerették, játszani, mérkőzés, pénteken, rendezik, étkezése, sikeréig, negyedik, kiütéses, miskolci, lövésnél, évtizede, franciák, felállni, állítod, tehetsz, szlovák, nélküli, kaptunk, miskolc, második, nemcsak, ésszerű, párharc, akiknek, legjobb,